Říjen 2010

Potopa světa

30. října 2010 v 14:22 Kecy,drby,bláboly

1
Možná že ste zachytili jakousi malou pauzičku.No upřímně...neměl jsem moc náladu psát.Dneska jsem tady z jednoho prostého důvodu.V půl jdu s Terkou(kamarádkou) ven a pokud na mě vybalí to, že jsem ještě nenapsal článek, budu jí aspoň moct říct:,,Ale já ho napsal"!xD
Aby ale měl tento článek i nějakej jinej význam, můžu vám třeba říct to že v úterý mam odevzdat povinnou četbu:biblické příběhy.
Konečně jsem se rozhoupal ji číst.Potopu světa jsem už přešel a teď se dostávám k příběhu Josefu.Jsem hrozně natěšenej až si to přečtu a doufám že poznáte ironii.
Nechci ale aby na mě terka čekala a proto už půjdu.
ps:Asi sem se rozhodl že se zatim dělit s vámi o moje literární dílo nebudu.Nechávam si čas.Zatím mam 14 A5 stránek, což jsou dvě kapitoly.Doufám že to nebude špatné.

Tak se mějte a dožijte prázdniny, vlastně teď už jen víkend co nejlíp.
čus-bus váš ~:.Ondra.:~

Fantasy zvítězilo

18. října 2010 v 22:24 Kecy,drby,bláboly
3
Nazdar všichni!
Na fantasy možná udělam články dva.Tento se týká mého literárního díla.
Fantasy zase zvítězilo.
Už jsem měl všechno přibližně naplánované:Hudební skupina odehraje svůj koncert, kterým ukončují kariéru.Všichni se totiž chtějí rozutéct po světě jen dva ze skupiny nesouhlasí a nechtějí skupinu zrušit.Zkouší tedy prorazit jako dvojice, ale úspěchu jako měla celková skupina nikdy nedosáhli.Ikdyž neradi, hledají nové členy do skupiny.Umíte si představit jaký paka přijdou na jejich castingy, světlé chvilky jen místy.S takovouhle předlohou jsem asi chtěl začít a časem by mě napadly další zápletky.např.:Možná by jeden z dvojice zradil druhého a možná by se vrátil jeden člen co už odešel.Rozhodně jsem plánoval happyend.Znovuzrození skupiny, ale myslím že s jinými členy až na jednoho nebo dva původní.Poměrně pěkné,ale nakonec asi obyčejné a možná i někým vymyšlené.Minimálně myšlenka je použita 150 000x!
Nezačal jsem tedy ani psát tento příběh.Před tím než jsem otevřel Word hledal jsem různé informace o sedmičce Harry Potter.Jediné co jsem zjistil a to bylo asi už hodně lidem jasné je že první polovina je ve 2D, protože producenti už premiéru kvůli fanouškům nechtěli odkládat.Zkrátka nestíhali to do formátu 3D předělat.Druhá půlka už 3D bude.Jo a našel jsem si trailer v češtině a je super.Harry Potter je jeden z mála u kterých mi dabing nevadí a líbí se mi.
Po té jsem otevřel Word a začal prostě něco psát.Je to takové fantasy z dnešní doby a na naší Zemi.Prolíná se to tedy i s realistickým životem.Nerad bych předbíhal ale aby měl tento článek aspoň trochu smysl napíši krátký jakýsi námět:Zemi napadl vir, který mění lidi(jak už nepovim).Konzistence viru ve vzduchu pohltila 5 lidí z různých koutů světa.Těchto 5 lidí získají vzájemné propojení, takže se budou hledat.O tomto viru budou ale lidé normálně vědět.Pětice ale nebude chtít být odhalena protože na jednom dítěti, které vědci objevili dělají hrozné pokusy a oni si to rozhodně nepřejí, aby na nich podobné pokusy dělali taky.Toto dítě budou chtít ostatní samozřejmě zachránit a unést z laboratoře.Mám dokonce nápad na pokračování,ten si ale samozřejmě necham pro sebe.Teď když se tak zamýšlím, určitě to není 100% fantasy, draky a mluvící rostlinky zde určitě nehledejte.Jestli sem budu dávat jednotlivé kapitoly ještě nevim, každopádně budu nad tim uvažovat.

Dlouhý to článek že?Doufám že pokud tu mé dílo bude, rádi si ho přečtete.Teď už běžím tak pápá!
váš ~:.Ondra.:~

Rychle a děsivě...

15. října 2010 v 20:09 Kecy,drby,bláboly
nature 5
...Myslim že to je přesný popis co dělat když sme na hřbitově(rychle utíkat)
a jak na mě hřbitov působí (děsivě).
Samozřejmě v případě když je tma a jde o sázku kdo projde hřbitovem.Hřbitov je místo velkého přemýšlení a uvažování nad tím zda sme se chovali k milované osobě správně.Někdo bohužel může uvažovat i nad tím zda tato ztráta člověka neni jeho vinou.Štěstí tady podle mě nehledejte.
Můj pohled na hřbitov je asi takový že pokud tam skončím rozhodně né v podobě jak mě můžete vidět teď.Pokud nebudou jiné možnosti já osobně chci být spálený!Ale hrozně blbě se mi o tom mluví...já chci žít!A věčně mlád!
Bohužel se mi to nepovede ale myslim že je zbytečné to teď plánovat.Lidičky připravuju pro vás jeden článek,ale radši vám ani neřeknu o čem je.Možná to totiž nevyjde a já ho sem nedám, pokud ano tak někdy zítra.

papanec váš ~:.Ondra.:~

To bylo divadlo....

9. října 2010 v 14:31 Kecy,drby,bláboly
nature 4
Nažďáár milí čtenáří!
Opět se hlásím.Chcete vědět jaký byl týden?Já myslim že ne ale stejně vám to napíšu.
Pondělí:DOBRÝ
Úterý:HORŠÍ
Středa:ZASE LEPŠÍ
Čtvrtek:NIC MOC
Pátek:NEJLEPŠÍ....
....a víte proč?
No přece kvůli naší Terezce která sehrála to nejhezčí,nejvtipnější divadýlko co sem za poslední století viděl.Ernest,klokanka Suezy,malí Maikí(víž že se to takhle nepíše),Fred a všichni ostatní, nevim ani jestli to píšu správně...
...nikdo však nemá na Santa Barneyho!Ten je nej-nej-nejkrásňulinkatější!Nikdy nezapomenu na jeho nudli u nosu!Dokonce hra o třicet padesát tisíc milionů byla obsažená v této hře!Na Terku prostě nikdo nikdy mít nebude!Chudák ten co sní skončí protože si bude určitě připadat hrozně trapně vedle ní když je tak úžasná!
Chvala,Chvala.
To ale nebylo vše.Potom to do svých rukou vzala Týnka a to byl zase pěvecký zážitek na celé století dopředu!
Tímto končim a těšim se na další vystoupení.Ale asi budu muset zaexcelovat já což bude trochu horší protože když se po mě vyžaduje abych byl vtipnej...no nějak mi to nejde!
Držte mi všechny malíčky a užívejte víkendu!

Názdárek váš potěšený ~:.Ondra.:~

Váhání nad Podzimem...

5. října 2010 v 19:38 Kecy,drby,bláboly
nature 3
Pardon lepší název asi nevymyslím...
Ahoj všici!
I když jsem už psal článek s tématikou tohoto ročního období, rád napíši ještě jeden.Takže Podzim...
...asi pro někoho překvapivé co teď napíšu, ale krásný to čas
U minulého článku s první svíčkou jsem psal jak chci léto, ale rád prožiju tyto doby fujavic(pro týnu-to znamená jako že když hodně fouká vítr).
Jo k Týně ještě:já myslim že nejsem jedinej kdo kdy použil slovo zrovínka v překladu pro tebe Týnko je to zrovna teď!!!:D
Když jsem se dozvěděl že snad má být tohle téma, už sem si představoval jak tu negativně zkritizuji Podzim.Časem sem ale přišel na to že Podzim není vůbec špatný.Většinou za to že se nám nelíbí můžeme samy.Možná že odjakživa byly Podzim se Zimou takový neoblíbený doby, ale stačí pouze nepodřizovat se těmto domněnkám a udělat si na věc vlastní názor.Nezošklivovat si Podzim je jediné co můžeme udělat, abychom tuto dobu krásně přežili.ON stejně vždy přijde, to neovlivníme a proto si ho zpříjemňujme.Každý si udělejte na Podzim vlastní názor, já vás tu nebudu přemlouvat k tomu abyste ho měli rádi...

Článek "zrovínka" končí Týnko...papá lidi
váš ~:..Ondra.:~    

Povaha Odvaha

3. října 2010 v 18:57 Kecy,drby,bláboly
nature 2
Krásný Dobrý večer mí milovaní.
Další článek je zde.Na co se můžete těšit?...nevím
Nebudeme to ale protahovat a začnem...
...ani nevíte jak bych chtěl být odvážný
Opravdu!Když se to tak vezme já nic moc nezvládnu jen proto že se toho bojim.A většinou jsou to i takové prkotiny jako např.:Jsme v Egyptě a já si prostě bojim říct o pitomou Coca-colu.Nebo!Jsme v nákupáku a já se prostě stydim zeptat na věc kterou bych třeba chtěl.
Chci mít jistotu, že se nic nezvrtne a nestane se mi nějakej trapas.A chce se mi takhle žít?Upřímně?....NE!!!
Kdyby tak něco přecvaklo v mí hlavě a já se tolik nestyděl.Ty příklady co jsem uvedl snad nejdou ani popsat tím že bych k nim potřeboval odvahu.To je dost silný slovo.K tomu totiž odvaha neni potřeba, jen je to moje blbost.I tak odvahu potřebuju, když mě rozhodí i taková prkotina.Budu doufat v to že je to zatím věkem a že časem to přijde samo.Budu se ale snažit tomu přispět už TEĎ!

Lidi, mějte krásnej tejden.Já už se teda teď nemůžu dočkat dalšího víkendu, ale nějak to vydržíme.

Tak AHOJ!...váš ~:.Ondra.:~

Smrt snadno a rychle aneb jednou a navždy

2. října 2010 v 11:09 Kecy,drby,bláboly
nature 1

Dopředu upozorňuji že vás nebudu v tomto článku k ničemu nepěknému nabádat.Budu pouze hovořit(psát)na toto mé téma.
K tomuto článku mě navedla jedna osoba, ona bude vědět!

Avatars by ME//Nature

1. října 2010 v 20:40 Avatary
Další grafička mnou vyrobená je tady.
Samozřejmě nic jiného než avatary to být nemůžou protože já nic jiného nedělam.
Myslim že vůbec nejsou špatný, téma:příroda
Neberte to jako podzimní na ty se možná ještě zaměřim.Doufám že nějaký nádech přírody to na vás foukne, z jedné stránky ale i bohužel protože jsou na těchto avatarech i lidské výtvory(nejsou to ale ty nejhorší kaziči přírody), což sice příroda nemá ráda ale doufám že mi to odpustí!!!:P
NATURE