Červen 2010

Óóó Happy Day!!!

30. června 2010 v 12:23 Kecy,drby,bláboly
fire and water 3
A-a-ahoj!!!
Jak pak se máte?Co vysvědčení?
Já dobrý!No vlastně výborný páč mam samí jedničky!
Dneska sme šli po škole do Mercury.Tedy chtěli sme do mekáče,ale ve škole sme skončili už v půl devátý a v mekáči dávaj normální nabídku až v 10:30,do tý doby tam jsou snídaně!V mercury sme se tak procházeli protože většina krámů byla ještě zavřená.Asi v 9:30 sme si řekli že si už pudem sednout do mekáče a tam sme zjistili že ty snídaně dneska zrušili takže sme se nadlábli a asi v 10:30 sme nasedli do autobusu číslo 16 a teď sem doma.Mám plán.Chtěl bych udělat avatary na téma týdne:Hračka,ale koukal sem na deviantart a tam sem zrovna žádný pěkný obrázky nenašel!Ale asi napíšu na tohle téma článek!A poslední plán!Dneska přidám dvojkolo Song For Summer/2010!
To bude asi konec článku!Užijte si konec tohohle překrásnýho dne a oficiálně vám přeju nádherný prázdniny plný nádherných zážitků!

s pozdravem trochu naměklý .:~Ondra~:.

BANG!

27. června 2010 v 11:13 Kecy,drby,bláboly
fire and water 2
Nažďáár!
Víkend je téměř zase za námi a já vám přináším zprávy kde sem byl a co jsem zažil!
Byl jsem s Týnou,Terkou a samozřejmě Týny mamkou na jejich chatě na Lipně!
Vyjížděli sme v sobotu dopoledne,cestou sme se stavili v Krumlově podívat se na sjezd kánojí a raftů kde sme netrpělivě čekali na jejich pády z plavidel a moc sme si jich neužili,dál sme pak byli na pizze a potom sme se byli kouknout na medvědy a teta mi koupila drink...moc dobrej mimochodem!
Po této zajížďce sme se dostali na chatu kde sme si každej zabrali postel a šli sme se podívat k vodě!Bohužel až tak moc hezky nebylo takže sme se nekoupali!Večer sme hráli hry jako Kent(kunt,xD),Vole lehni,Město Moře....(akorát bez moře),Střelené kachny nebo hru Bang podle které jsem pojmenoval článek!Nevim kdy sme šli spár,ale koukali sme se ještě na film,no teda spíš Terka.Já a Týna sme hned vytuhli a spali sme!Ráno sme vstávali asi v 8:00,dali si snídani a tradá domu!A to bude konec naší výpravi!Ještě sem dnes dm poslední semifinálový kolo SongForSummer/2010!!!Tak se mějte a zase později pááápááá!!!

váš.:~Ondra~:.

Další (vý)tvor na světě

21. června 2010 v 22:31 Photos
Další impulzivní fotky jsou tady!
Opět je zařazuju do rubriky life!
Tentokrát jde o pár fotek malého(teď už teda moc ne)hříbátka,doufám že se nespletu,všichni jí říkali Jamaica, tak to bude asi její jméno!
Na fotkách ale nenajdete jenom jí.Nechali se totiž vyfotit také moje kámošky:Týna s Terkou
A také na fotkách můžete vidět mamku Jamaici(y)xD

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Týno s Terkou doufám že vám nevadí že sem sem dal ty fotky kde ste i vy!?xDxD

Třídní výlet-Zoo Praha!

21. června 2010 v 22:09 Photos
Ahoj!Hlásim se!Je mi celkem fajn, tak přidávám pár fotek do nového fotoalba!
Fotogalerii sem přidělal a přidal do ní rubriky:life a pet
Vím že tohle by mělo spíš patřit do pet,ale do rubriky pet bych rád zařazoval pouze fotky mojí Corry a ostatních psů z mího okolí!Tak...tady jsou fotky!
I tak je to zážitek a ten do life patří!
(Omluvte tu nekvalitu,foťák v mobilu!No co byste čekali!xD)

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com       imagebam.com

FotoGrafika-rozcestník

21. června 2010 v 21:39 FotoGrafika
Počítačové a fotografické výtvory
Malé hnutí...

20. června 2010 v 12:56 Kecy,drby,bláboly
water 1
Tento článek bude stručný a výstižný.
Pardon zapomněl sem na slušné chování...Ahoj všichni!
Tak a můžem začít...
...Chtěl sem jen napsat krátký článek o ,,očistě" mého blogu!Nevim jestli to stihnu do začátku prázdnin jak sem slíbil,ale určitý pokrok sem udělal.
Takže vám to sem sepíšu do jak sem řekl stručných a výstižných bodů!

1.)Mazal sem neautorské fotky v galerii!Ze 14.stránky sem se dostal na 7.
2.)Umazal sem pár rubrik a pár jich přepsal a příslušné články do nich zařadil!
3.)Také sem předělal trochu menu!O mě jsem přejmenoval na Já a zase já a v ní najdete rozcestník:o mě,avatary,fotogalerie kde nebude moje fotogalerie ale mího pejska a samozřejmě pokud udělam nějaký svý fotky tak je tam taky dam, a přidělam(ale už né teď)další rubriku a to Top 10 by ME a zařadim do ní asi 3 žebříčky co jsem zatim stihl

Asi to bude všechno,ale něco mi říká že jsem ještě něco nenapsal...No to je jedno!
Mějte se!

~:.Ondra.:~

Avatars by ME//Fire and Water

20. června 2010 v 11:48 Avatary
Víte co je nuda že jo?Já bych řek že to je pěkná otrava!!!
No a já z nudy udělal 4 avatary na téma Oheň a Voda!
Líbí se mi 1.řádka!
FIRE and WATER

Smrt...každý si jí jednou ,,zažije"

19. června 2010 v 22:18 Kecy,drby,bláboly
holiday 2
Ahoj...
...Nějak se nudím,tak sem se rozhodl že se juknu co je za téma týdne a téma je smrt.No není to moc živé téma,ale psát se na něj dá!
Smrt je jakýsi rituál na konci našeho života.Každý si ho ,,zažije".Bohužel jsou i takový okamžiky a bohužel bych řekl že jich je v dnešní době až moc že naše smrt neni poklidná.Tomuto se říká katastrofa a katastrof je naneštěstí až moc.Za poslední dobu to je pád letadla nebo vypuštění ropy...Ano mi sice tuhle katastrofu zatim moc nepociťujeme,ale smrt se netýká jenom nás lidí!Zvířata jsou na tom stejně.A ty jsou na tom o hodně hůř!Vlastně obdivuju vegetariány a divim se že přes všechno co dělaj těm úžasnym zvířátkum mě to nedonutí stát se vegetariánem.Samozřejmě i vegetariáni z toho mají problémy,ale o nich téma neni!Otázkou je jestli je nutné smrti se bát!?Můj pohled na smrt je asi takový že opravdu nechci umřít,ale je to lepší než kdybych tady musel oxidovat do 90 let.To už je myslim moc.Průměrný člověk v 90ti stejně pořád sedí a chodit nemůže a to je lepší být vklidu spálený(ano chci být spálenej až umřu).Rád bych žil určitě do 65-70let a pak už se nechám vzít do rukou osudu.Tak jdu si po sobě přečíst ten nesmysl co sem tu napsal...............Hmm.No.Dá se to tak hezké čtení!

~:.Ondra.:~

Bolest necítím....

18. června 2010 v 20:48 Kecy,drby,bláboly
holiday 1
Po dlouhé době sem na půl úvazku zpět a můžu vás konečně pozdravit!
Tentokrát pěkně po česku:,,Dobrý večer!"
Důvod mé abstinence je takový...
Bylo mi děsně a bohužel mi i teď neni do smíchu.Mám neuvěřitelně velkou rýmu.Dneska v noci to teda bylo trochu naopak.Měl sem tak ucpanej noc že sem nemohl dejchat ani pusou,takže sem dnes nebyl ve škole a trochu sem si odpočal.Dál mě bolel(to už je naštěstí pryč)šíleně nos.Měl sem tam takovej bod kam když sem se umilem uhodil nebo nedopatřením zavadil...spustila se mi krev.
A to neni všechno!Dál mam v puse nějakej aft a to pořád vše neni!
To nejhlavnější proč sem tady nebyl a proč taky můj comeback beru jen na půl úvazku je že mam mejspíš zánět spojivek.Děsně mi slzí oči a občas pálí.To mam bohužel do teď!
Dostáváme se k vysvětlení nadpisu!Jistě kdo mě zná a přečetl si ten nadpis si myslel že to je smyslu že mě nic nebolí a že sem fit a že se rouhám nad tím že sem tu nebyl.Opak je pravdou!Necítím žádnou bolest že sem tu nebyl.Prostě a jednoduše za to nemůžu,tak taky doufám že mě i přes to budete mít pořád stejně rádi!xD
Určitě ale neplánuju takovou pauzu jako sem udělal tentokrát.Jinak co škola?Budu mít samí.....jedničky!!!!Tak sem rád.Dneska tu ještě přibyde další kolo Song for Summer/2010 tak se těšte.A terko promiň ale už sem losoval a Iyaz bude až v posledním kole!

s pozdravíčkem...
...~:.Ondra.:~

Avatars by ME//Just Holiday

5. června 2010 v 15:34 Avatary
Další várka avatarů je tady!
Opakuji že vím že mi moc nejdou,ale hrozně mě to baví,takže jsou tu další...
...tentokrát na téma prázdniny!Poprvé sem ale pozměnil výběr fotek.Vybral sem si totiž jen jednu a podle ní sem udělal 5 avatarů!
HOLIDAY

Sny...Story pouze podle nás!?

4. června 2010 v 22:42 Kecy,drby,bláboly
Others avatars
Ahoj mí věrní kamarádi!
Poslední dobou nemam chuť psát, ale myslim že to bude zase dobrý!
I ostatní ,,sb" moc neobíham a nečtu si jejich úžasné články, což mě mrzí!
V tomto článku bych se chtěl zaměřit na sny, které nás v noci doprovázejí...tedy jenom někdy!
Myslím si....no víte co???Mrkněte pod perex...

Galavečer 2010!

4. června 2010 v 22:36 Kecy,drby,bláboly
simpsons
Galavečer 2010!Osmé vystoupení tanečního klubu Move 21!Koná se jednou za rok kde se každý kdo chodí do tohoto klubu ukáže.Od školek po důchodce.Od hip hopu po latinsko-americké tance.
Já a moje parta sme byli děsně nervózní a bylo tak nějak jasné že to zkazíme,protože oni nebyli moc dobří tanečníci a já sem děsnej trémista takže to vyšlo nastejno!Samozřejmě nechci tady nikoho shazovat!Oni jsou taky úžasní,jsou tam takový co jsou na tom stejně jako já,ale i ostatní říkají že mě to jde nejlíp!xD
Ty jo teď když si to po sobě čtu,připadam si jako njamyšlenej kretén!
Původně nás bylo 18,ale někdo se zranil někdo skončil a máme z toho dvanácti členou skupinu.Bohužel se ani Týna nemohla zúčastnit kvůli palci který má nějak poškozený!xD
Je to tady!Byla chvíle kdy sme se měli ukázat!Byli sme tak nervózní!A výsledek???
Naprosto úžasné,bohodové vystoupení,které sme si myslim všichni užívali a za které sme taky sebrali pár hezkých ohlasů!A také bezchybné!Terka(naše lektorka)nás moc pochválila...

No a jak to vypadá se mnou a s tancem do příštího roku???
To nikdo neví!O prázdninách jedu na taneční tábor kde se snad rozhodnu.Určitě ale chci pokračovat protože kolektiv v MOVE 21 je opravdu skvělý a nerad bych o něj hned po jednom roku přišel!
Lektoři chtějí abych šel tancovat závodně...tak se uvidí!?